K přijetí do našeho zařízení si musíte vzít sebou

oddělovací čára

a) Osobní doklady a jiné dokumenty, pokud Vám byly vystaveny
b) občanský průkaz a cestovní pas
c) průkaz zdravotní pojišťovny, potvrzení o výši důchodu
d) pokud jste diabetik - průkaz diabetika a jiné evidence odborných lékařů
e) rodný list - originál, list opatrovníka pokud jste zbaven právní způsobilosti
f) průkaz ZTP, ZTP/P, pokud jste držitelem


2) Léky: Pouze v počátku umístění je potřeba si vzít užívané léky, inzulín, inzul.stříkačky nebo pero, pokud je používáte, příp. jiné aktuálně ordinované injekce od Vašeho praktického lékaře. Také je důležité oznámit, zda-li jste alergik, astmatik apod. To vše musíte nahlásit při příjmu zdravotní sestře v den příjmu!


3) Pokud používáte zdravotní a kompenzační pomůcky, musíte je vzít sebou! (brýle, naslouchadla, zubní protézy, hole, berle, chodítka, invalidní vozíky apod.)


4) Ošacení a další věci osobní potřeby: Vyplněný seznam věcí - zůstavá v zařízení - předáváte sociální pracovnici. Osobní věci si můžete vzít dle vlastního uvážení.
a) podle ročního období, je třeba si vzít i osobní věci v přiměřeném množství, v naší prádelně se o Vaše věci kvalitně postarají
b) obuv letní, zimní a obuv na přezutí, sportovní obuv, oblečení na spaní na výměnu, župan
c) hygienické potřeby - pro začátek: mýdlo, kartáček na zuby, hřeben, kartáč, holící potřeby, papírové kapesníky, apod., dle vlastního uvážení (natáčky apod.)


Ostatní věci dle vlastního uvážení a domluvy se sociální pracovnicí - rádio, video, televizi, ledničku, hudební nástroj, apod. Je samozřejmostí, že si můžete vzít sebou vzpomínkové věci menšího rozsahu. Vždy se domluvte předem s vedením zařízení.

 
oddělovací čára

Počet návštěv:  407550|  ©2006 - 2015 DOZP Pata Hazlov tvorbawww.fotoas.cz